Meditace, mágie, matematika a hudba

Pavol Malenký

Mágia, matematika a hudba

Pavol Malenky studoval matematiku a sport na Univerzitě Komenského na Slovensku, později studoval na Institutu a Fakultě aktuárské (Faculty of Actuaries) v Anglii. Snaží se vysvětlit magické a nadpřirozené jevy. Prostřednictvím magie, hudby a meditace se snaží pomáhat lidem, aby sami a vlastními silami odhalili své skryté talenty. Každý může mít úspěšný život, pokud správně používá a pochopí své podvědomí. Pro tento účel používáme například meditaci. Přestože je naše společnost velmi moderní, naše víra nebo pochopení nadpřirozených věcí je na úrovni středověku, což je důvodem toho, proč je v dnešní době na vzestupu tolik konfliktů, psychických problémů a syndromů vyhoření. Existují nové duchovní pohledy, které mohou tento svět zachránit, pokud je uplatníme po celém světě.„Každý z nás má v sobě velký potenciál: žít šťastný, úspěšný a zdravý život. Ale musíme se znovu naučit žít bez strachu. Radost je náš původní stav, který se prostřednictvím meditace, magie a sebepoznání opět dostaví. Dřímají v nás nekonečné možnosti a síly, které čekají na probuzení. Jsme věčné bytosti, které dostaly toto tělo jako nástroj. “

Pavol Malenky začal s jógou a meditacemi, když měl 15 let. Jako 19letý si vzpomněl na své minulé životy a poté dlouho hledal své mistry a manželku z minulých životů.Od té doby co našel svého mistra, stejně tak i svou manželku, které znal už z minulých životů, věnuje se výhradně magii a spiritualitě.

Pavol Malenky a Marion Daghan-Malenky se dělí o své zkušenosti z magie, mystiky a meditace s mnoha klienty a žáky po celém světě. Naše společnost je dostatečně technicky rozvinutá. Existuje dostatek technologie na to, aby se tato Země proměnila v rajskou zahradu. Musíme se ale dále duchovně rozvíjet a získávat hlubší poznatky a vědomosti o mystice, abychom pochopili, že všichni jsme na jedné lodi! Vzájemné zabíjení a krize jsou nesmyslné! Díky meditaci můžeme zažít, nejen věřit, že každý z nás je součástí něčeho většího, co můžeme popsat jako světlo, vědomí a radost. Můžete to zažít prostřednictvím mystických stavů! Pavol Malenky a Marion Daghan-Malenky se meditačními technikami snaží prodat tyto mystické stavy i jiným.

Milujeme hudbu, protože nám pomáhá opět snít, pozitivně se naladit a spojit se s naším vyšším Já. Jsme našimi vlastními "hypnotizéry". Když si řekneme, že něco zvládneme, tak to opravdu zvládneme. Přesně tak to platí i naopak!

Pavol Malenky vyvinul jedinečnou metodu pro rozšíření vědomí, při které se spojují nejen různé meditační techniky, ale i správné dýchání, zdravé stravování a pravidla chování. . Přečtěte si vícej o Pavlovi Malenkým.

Vše je se vším propojeno. A když je člověk nemocný nebo nešťastný, je také znamení, že něco v jeho životě není v rovnováze. Tehdy se vždy vyplatí nezaměřovat se jen na daný problém, ale i na celý životní styl! Nedbat jen na pozornost nebo meditaci, ale i na stravování, pohyb a vztahy. To, jak může někdo zarábat vícej peněz alebo ako môže úspěšne vést sví vztahy , nebo jak může úspěšně vést své vztahy, může mít velký vliv i na zdánlivý zdravotní problém. Marion Daghan-Malenky a Pavol Malenky sdílejí své zkušenosti z oblasti celostní magie v rámci činností společnosti Daghan-Malenky GmbH.

Meditácia

Prvé kroky

V dnešní době praktikuje více a více lidí meditaci a jógu, protože stres a subtilní tlak, který je na ně vyvíjen se neustále zvyšuje. Neustálá dostupnost, tlak na výkonnost a stále vyšší nároky, dělají náš život více rychlejší a těžší. Moderní technika nám přinesla sice mnoho dobrého, ale je možné, že nás tento moderní způsob života zničí. Stále více lidí sahá po uklidňujících prostředcích a trpí psychosomatickými onemocněními..

V současné době jsou lidé nuceni dělat něco proto, aby mohli žít dál v rovnováze a přizpůsobit se požadavkům a subtilní tlaku moderní společnosti. Meditace se dnes od okrajového fenoménu vypracovala až po samozřejmou součást života mnoha prominentů, vrcholových sportovců a úspěšných podnikatelů.

Meditácia

Foto © miljko http://www.istockphoto.com I pmalenky

Existuje mnoho metod, jak se můžeme uvolnit: Běh, posilování, masáž, návštěva sauny, podívat se na dobrý film ... Neexistuje žádný důvod, proč tyto metody nevyužít, ale skutečný problém nevyřeší! Proč žijeme ve stresu, napětí a strachu? To oni ovlivňují naše reakce na to, co je.

Vždy jsme si mysleli, že na určité věci musíme reagovat určitým způsobem. Přijdeme o práci, tak si myslíme, že musíme být smutní, povýšili nás a měli bychom být šťastní. Někdo zemřel, takže musíme být zoufalí, někdo se narodil, tak se z toho musíme těšit ...

Ale kdo řekl, že když jsme přišli o práci, tak si nyní nenajdeme nějakou jinou a mnohem lepší? Co když kvůli povýšení dostaneme nového šéfa a skončíme se syndromem vyhoření? Co když zemřel někdo, kdo měl velmi bolestivou a nevyléčitelnou nemoc a nyní dostane díky nové inkarnaci nové tělo a nové možnosti? Co když se někdo sice narodil, ale musí vyrůstat ve špatné rodině, ve které bude znásilněn a budou ho ponižovat?

Chci tím říct jen tolik, že my sami se můžeme rozhodnout, jak budeme na jednotlivé situace reagovat, protože nic není jen černé nebo bílé. Každý poloprázdný pohár je zároveň i poloplný. My rozhodujeme o tom, zda ho vidíme jako poloplný nebo poloprázdný!

Meditace


„ Co když můžeme být šťastní tady a teď, bez ohledu na to, v jaké situaci se nacházíme! “ Jen my rozhodujeme o tom, zda určitou situaci uvidímě jako katastrofu nebo šanci! Samozřejmě, že je to velmi snadné napsat, ale jak proboha v tom má vidět šanci někdo, kdo má velké dluhy, ztratil svou lásku nebo je nemocný?

Meditačná záhradka

Foto © Pavol Malenky

V takových extrémních situacích vám nepomůže masáž ani sauna. To jediné, co vám pomůže, je vědět, že jsme nesmrtelné duše a že vyšší moc má pro nás někde řešení! Vyšší síla potrestá nespravedlnost, protože to je zákon karmy. Zákon akce a reakce na vyšší úrovni. Nepomůže nám tomu jen věřit, musíme to vědět!

A můžeme to prožít v meditace . Musíme se však meditaci seriózně věnovat, abychom zažili zkušenosti nekonečna, nesmrtelnosti a všeobjímající lásky. Ale i tehdy, když naše cíle nejsou tak vysoké, nám může meditace prokázat velmi dobré služby! Budeme potřebovat méně spánku, budeme výkonnější a jednoduše bezdůvodně šťastnější! Proč? Protože pokud děláme meditaci správně, spojíme se v ní s naší duší. Protože budeme cítit nekonečnost. Protože náš živo

„ Nenajdeš sám sebe, pokud zůstaneš v minulosti nebo pokud budeš myšlenkami pouze v budoucnosti. Najdeš sám sebe, pokud budeš tady a teď.“

Meditácia Buddha

Foto © DanielBendjy http://www.istockphoto.com I pmalenky

Cítíte se frustrovaně, bez motivace, bez energie a nevíte proč? Takové pocity často pramení z určitého vzorce chování, trendů nebo určitého stereotypu, kterým se poddávate, aniž jsme si toho všimli.

Vystresovaný? Manažér? Vrcholový sportovec? Ponúkame vám na míru vyrobený stres manažment a meditační semináře!

Když začnete chodit do fitka nebo běhat, tak máte na druhý den namožené svaly. Pokud se ale fitness nebo běhání budete věnovat pravidelně několikrát týdně, tak si na to zvyknete. Postupem času budete mít z cvičení stále větší a větší radost. Když si dá někdo příliš vysoké cíle, tak bude po několika týdnech frustrovaný a přestane se sportem.

Podobné je to i s meditací. Na začátku se objevují všechny možné myšlenky a pocity, které souvisejí s našimi potlačenými emocemi nebo nezpracovanými událostmi. Důležité je nevzdávat se dále meditovat a jen pozorovat.

Neposuzujte a nerozvíjejte tyto myšlenkové procesy dále. Jen jejich pozorujte! Tímto způsobem se zpomalí proud myšlenek a my budeme cítit stále větší klid, rovnováhu a mír.

ZDE si můžete přečíst více o meditaci.

Tyto vzorce chování a stereotypy umíme změnit a ovlivnit tak, abyste vědomě ovlivňovali svůj život více pozitivně než negativně. Můžete dosáhnout všeho, pokud do toho vložíte svého ducha a své srdce. A my vám s tím pomůžeme!

Tvořívá společnostť

Záchrana lidstva: ALLATRA - projekt Tvořivá společnost

Všichni víme, že nikdo na Zemi nežije věčně. Člověk přichází na svět s předem "dohodnutým plánem", na který ale bude muset sám přijít během života. Svou cestou v životě zažívá něco, co má zažít, aby mohl pochopit určité věci. Získávat zkušenosti. Osvobodit svou duši, spasit ji. Někteří byli na Zemi vícekrát, než ti druzí, no nemusíte truchlit, že jste byli o něco ošizeni. Kolik životů někdo jen tak promrhá. Nechá se vést svými zvířecími pudy a nechová se zrovna jako člověk. I zvířata se chovají někdy lépe, než někteří lidé.

Naši dávní předkové disponovaly vědomostmi a moudrostí, které se už nedostali k nám. Proč? Protože tak je nastavený systém. Samozřejmě je také dáno, že asi také ne všichni lidé se probudí. Země prochází pravidelnými změnami. Přijde katastofa, zeměkoule se zcela změní / záplavy, sopky ... / a lidé možná přežijí. Proč píšu možná. Protože každý je zodpovědný sám za sebe. Každý může dát ruku k dílu.

Naučme se konečně žít jako lidé. Naučme se chovat k sobě dobře, pomáhat si a nic za to něčkat. Máme toho hodně a čím více toho máme, tím více jsme skoupější. Co pro nás znamená tato materie? Je to pro nás více než náš ŽIVOT? Jsme tak upjatí na to, co máme, že pokud by přišla katastrofa nebyli bychom schopni jen tak opustit náš luxusní život, to raději smrt a nastane zlatý věk lidstva. Všem lidem se splní společný sen.

Když se spojí malé tenké hůlky vznikne velký hrubý prut, který jen tak něco nezlomí. A přesně o tohle jde. Lidé spojme se, dokud není pozdě. Každý ve svém srdci cítí, že naše podstata je dobro a sen každého je žít s láskou. Je přirozené mít strach před nepoznaným, ale je třeba ten strach překonat a nastane zlatý věk lidstva. Všem lidem se splní společný sen. .

Více informací naleznete na https://allatraunites.com/sk

Pavol Malenký Logo

Meditace .MP3

Prvá meditace

Meditace pro začátečníky i pokročilé .mp3 je dlouhá 17 minut a je vhodná zejména pro první meditace.

Na začátku je meditativní kytara s úvodem, který vysvětluje, co je to meditace. Potom následuje druhá část s dalším kytarovým doprovodem s afirmace.

Afirmace jsou myšlenkové vzorce, jejichž prostřednictvím vytváříme naše každodenní pozitivní prožitky a upevňujeme nové pozitivní myšlenkové vzorce .

Poté následuje hluboká relaxace s koláží různých zvuků přírody ... Užijte si to! A krásné meditace.

"Život člověka je to, co z něho udělají jeho myšlenky."

Hudba a slova jsou sice zvuky, ale prostřednictvím nich je možné vytvořit i ticho, klid a pohodu. Naučit se meditovat je velmi snadné. Nechte se jen vést.

V této meditaci je obsaženo 30 let našich zkušeností s meditacemi, hypnózou a tranše!

na Spotify
na iTunes
a na SoundCloud

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?


Na problému pracujeme magicky tak dlouho, dokud není vyřešen. Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu. Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Magie a meditace

Centrum bílé magie

Přijďte do našeho chrámu bílé magie v Kassli. Prociťte hluboký mír těchto prostor, najděte zde ztracenou rovnováhu.

Weiße Magie
Mgr.Janka Čermáková
John-F.Kennedy Straße 27b
34128 Kassel
Hessen, Germany
Mobil DE: +49 160 95813493

Mobil: +491 57 30 96 91 72
bilamagie@me.com