Otázky a odpovědi

Bílá magie & meditace

Bílá magie

Otázky a odpovědi

Bílá magie je obor, který jistě v mnohých z nás vyvolá spoustu otázek. Jelikož se naše firma (Daghan-Malenky GmbH) v tomto oboru pohybuje již mnoho let, jsme zvyklí se s těmito otázkami setkávat dnes a denně.

Vybrali jsme pro vás ty nejobvyklejší dotazy týkající se naší magické práce s našimi klienty.

 • Pro koho je bílá magie vhodná?

  Jako první je potřeba zdůraznit, že ne zdaleka každý problém, který zájemci o naše služby mají, je práce pro magii. Jde zhruba o 60% případů, tedy lidí, kteří sice mají problém, ale víc než magie jim pomůže někdo jiný - lékař, psychiatr, oni sami. Popřípadě vůbec nejde o problém, jde jen o iluzi problému.

  Před tím, než začneme s klientem vůbec nějak magicky pracovat, je tedy důležité určit, zdali je zrovna jeho případ možný řešit magicky. Proto vždy, když nás kontaktujete, nejprve vykonáme bezplatnou analýzu. K tomu potřebujeme jméno, datum narození a fotku konkrétní osoby, případě osob zapojených do problému. Na základě těchto údajů vykonáme astrální cestu, ve které zjistíme, jak se věci mají a zdali je v našich silách pomoci.

  Jakmile zjistíme, že je možno klientovi magicky pomoct, vypracujeme analýzu, kterou vám bezplatně zašleme a vy se na základě toho rozhodnete, zdali opravdu chcete využít našich služeb. V případě, že ano, uzavřeme smlouvu a pustíme se do spolupráce.

  Slovo spolupráce je zde na místě. Je nutné pochopit, že mág vám svou prací pomůže dostat druhou šanci - ať už jde o pomoc ve vztahu, pomoc s businessem, ochrannou magii nebo cokoliv jiného. Jak dlouho to však bude trvat a jak bude naše magická práce účinná, závisí na míře vaší spolupráce a ochoty se změnit!

  Každý problém totiž vzniká nějakou nerovnováhou. Je důležité uvědomit si, že pokud mám nějaký problém, ať už jde o cokoliv, musím v první řadě začít pracovat na sobě a hlavně být ochoten se změnit. Dostat se do rovnováhy. My vám naší bílou magií otevřeme dveře - vstoupit do nich musíte sami.

 • Jak dlouho to bude trvat?

  Na tomto faktoru (tedy odhodlanosti učinit pozitivní změnu) velice závisí doba naší magické spolupráce. V průměru trvá 4-5 měsíců. V případech, kdy klient velmi dobře spolupracuje, se tato doba může zkrátit například na 2 měsíce. V případě, kdy však klient nespolupracuje, pravidelně nemedituje, nečte doporučenou literaturu a obecně se nesnaží pozitivně změnit a namísto toho zůstává ve starých kolejích, ve starých vzorcích chování, není se čemu divit, že i po půl roce není vidět žádná změna. Velkou roli samozřejmě hraje i komplikovanost případu.

  Taky je potřeba pochopit, že jakmile se problém vyřeší a naše magická spolupráce je tím pádem ukončena, není možné, aby se klient vrátil do starých kolejí. Je potřeba pokračovat v nově nastaveném režimu, novém přístupu ke svému životu. Pokud se člověk vrátí svým chováním tam, kde byl před začátkem naší magické práce, vrátí se mu brzy i ty staré problémy. Naše metody jsou ale takové, že je klientovi v novém lépe a má tedy sám tendenci si tento nový životní styl sám udržet - je jednoduše šťastný.

 • Kolik to bude stát?

  Ceny našich služeb jsou taktéž individuální, s tím rozdílem, že je jasně dáno, kolik klient zaplatí. Opět to závisí na komplikovanosti problému. Díky dlouholetým zkušenostem naší firmy v praxi bílé magie jsme schopni díky prvotní analýze určit, nakolik bude naše práce složitá, jaké a jak náročné bude potřeba vykonat rituály atd. Na základě tohoto následně určíme cenu. Nejnižší sazba je 75 euro za jednorázové sezení, při dlouhodobé práci na klientovi se naše ceny pohybují od 1000 do 5000 euro, v závislosti na případu. Platba probíhá vždy dopředu, při podpisu smlouvy.

 • Jaké mám záruky?

  V oboru bílé magie nejsme žádní nováčci. Marion Daghan-Malenky se za svých bezmála 40 let v praxi bílé magie právem stala uznávanou špičkou v Německu i v Evropě. Ona a její manžel Pavol Malenký společně již 8 let vedou firmu Daghan-Malenky GmbH, zabývající se bílou magií.

  Mnoho lidí může namítnout: „Vy jste šarlatáni! Už jsem na internetu zaplatil několik tisíc euro člověku, který tvrdil, že je mág a že mi pomůže, ale nic se nestalo!“

  Naše reakce na to je jednoduchá - měli jste možnost se s tím člověkem setkat? Osobně nebo alespoň po telefonu nebo přes Skype? V 99% případů je odpověď stejná - neměli. Potom se nemůžete divit, že jste se nechali nachytat.

  Pokud potřebujete získat tolik potřebnou důvěru, na které je opravdová bílá magie velmi silně vystavěna, není nic jednoduššího, než nás navštívit v našem Centru bílé magie. Přijďte za námi na meditaci nebo si jen popovídat. Pokud budete něco cítit ve vzduchu, ucítíte energii, budete mít znenadání dobrou náladu, něco se ve vás pohne, pak víte, že jste na správném místě. Toto pozná každý. Nemáte-li možnost nás navštívit, můžeme si zavolat přes Skype, kde nás uvidíte a také si uděláte svůj obrázek.

  Sice nemůžeme zaručit, jestli naše magická spolupráce bude trvat 3 měsíce nebo 3 roky, co však můžeme zaručit je to, že na vás budeme pracovat do té doby, než se daný případ nevyřeší. To je naším úkolem a zároveň naší nejpevnější zárukou.

  Dopisy od našich spokojených klientů taky říkají svoje.

 • Proč nepomáháte lidem zdarma?

  Pomáháme. Naše webstránky o bílé magii obsahují tolik informací a rad, že si každý opravdu může pomoci sám. Zdarma na nich dostanete přístup k našemu meditačnímu CD, k rituálům, které si můžete sami udělat, návody, jak správně meditovat a jak se chovat, abyste žili šťastný život.

  Mnoho klientů za námi již přišlo díky tomu, že delší dobu sledovali náš web o bílé magii a řídili se zde uvedenými informacemi. Díky tomu se jejich stav o 50-60% zlepšil a byli díky tomu například schopni si najít lepší práci a našetřit na využití našich služeb.

  Ze zkušeností víme, že je třeba se každému případu, každému klientovi věnovat dokonale individuálně, s maximální péčí. Nechceme mít tisíce klientů. Naše ceny jsou exkluzivní, protože naše služby jsou exkluzivní - můžeme se každému klientovi věnovat maximálně důkladně.

 • Budu se účastnit rituálů?

  Ve většině případů se klient prováděných rituálů neúčastní. Důvod je jednoduchý. Rituál jako takový působí jako velmi silný zesilovač. Abychom mohli vykonávat rituál, musíme být dokonale pozitivně naladěni, být v dokonalé rovnováze a být dokonale soustředěni.

  Klient, který si objednal naši magickou práci, to ale udělal právě proto, že se nachází v nějaké silné nerovnováze. Hrozí zde tudíž nebezpečí, že kdyby se účastnil rituálu a honily se mu u toho myšlenky typu: „To nevyjde,“ „Jsem k ničemu,“ „On je pro mě příliš dobrý,“ „Já si ho nezasloužím,“ a tak dále, tyto negativní myšlenky by se rituálem zesílily. Celý rituál bílé magie by byl tím pádem k ničemu a mohl by napáchat víc škody, než užitku.

  Odpověď je tedy taková, že se klient magických rituálů pro něj vykonávaných účastní pouze pasivně, to znamená, že je s námi v osobním kontaktu, ale pouze pasivně medituje a přijímá energii, nebo se ho neúčastní vůbec.

  Vše je samozřejmě velice individuálního charakteru, u každého klienta je to trochu jinak.

 • Mohu platit za vaše služby na splátky?

  Platby na splátky za naše magické služby neumožňujeme. Pokud ano, tak pouze ve velmi výjimečných případech a to na 2 splátky - první při podpisu smlouvy, druhá za 6 týdnů.

Rozbalit vše Sbalit vše

ZDE najdete všeobecné podmínky našich magických služeb.

ZDE najdete informace o platbách za naše magické služby.

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?


Na problému pracujeme magicky tak dlouho, dokud není vyřešen. Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu. Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Magie a meditace

Centrum bílé magie

Přijďte do našeho chrámu bílé magie v Kassli. Prociťte hluboký mír těchto prostor, najděte zde ztracenou rovnováhu.

Weiße Magie
Mgr.Janka Čermáková
John-F.Kennedy Straße 27b
34128 Kassel
Hessen, Germany
Mobil DE: +49 160 95813493

Mobil: +491 57 30 96 91 72
bilamagie@me.com