Schudnout, pravidelně sportovat.

Dosáhněte své cíle bezpečně a konečně!

Další rok opět uplynul,…

Na začátku nového roku jsme si všichni dali předsevzetí, co budeme letos dělat jinak. Zhubnout, zdravě se stravovat, pravidelně sportovat, každý den meditovat ... 98% lidí ale selže. Po jednom až dvou měsících je to každý rok stejné jako předtím! Proč? „ Protože jsme tak zvyklí. Pokud se nepreprogramujeme, skončíme tam, kde jsme byli předtím! Popíši tu jisté návody: 7 kroků se kterými se dá dosáhnout téměř vše :-)!"

Jak bezpečně dosáhnout svých cílů: Zhubnout, pravidelně sportovat, zdravě se stravovat.

7 kroků, se kterými se dá dosáhnout 😎 téměř vše!

    1.Nejdříve si vytvořte vizi! Bez vizí to nebude fungovat! Vraťte se zpět ke svému sešitu, do kterého jste si zapsali své cíle (pokud jej stále nemáte, vezměte nyní papír ve formátu A4 a později si ho nalepte do sešitu!).Vytiskněte si z internetu sportovce, filmové hvězdy nebo celebrity, které vás inspirují, a při kterých si řeknete "wau, takto chci vypadat, to je to, co chci dosáhnout!"(U mě je to Jean-Claude Van Damme a Michael Jai White). Nalepte si je do svého sešitu, na papír A4 nebo na nástěnku vizí! Udělejte to hned teď.

    2. Ujasněte si důvod! Bez hlubokého a dobrého "proč" se to nepodaří!Čím jasnější a hlubší důvod je váš důvod, tím jasnější je i to, že svého cíle dosáhnete. Nejlepší je poradit se i s ostatními, ale musí to vycházet z vašeho srdce! Například jedna žena, která má za sebou již dva porody a je nyní sama, chce být znovu ve formě a vypadat jako Michelle Lewin. Proč? Aby sbalila bohatého muže? To je příliš málo ... Aby ohromila přátel ... ne! Aby byla zdravá ... bla bla bla ... Aby byla příkladem pro své děti! Ano, super! Aby motivovala jiné matky a aby jim ukázala, že to jde. Ano! Ale musí to vycházet ze srdce. Pokud by tato žena řekla: "Ostatní lidé jsou mi ukradení, motivovat děti a jiné matky považuji za hloupé ..." tak potom musí člověk hledat dál. Možná, aby měla na Instagramu 1 milion followerů nebo aby se svou postavou prezentovala v časopise PlayBoy :-) ... Nezáleží na tom, co to je, důvod musí být hluboký a jasný!

    3.Naplánujte si dosažitelné, měřitelné cíle a kroky. Například zhubnout 1 kilo týdně, zvládnout 30 kliků za 30 dní (podle toho, jak jste fit!).Svůj trénink nebo cíle musíte začlenit do svého každodenního života! Začněte trénovat s vlastní váhou, cvičit jógu nebo 5 Tibeťanů nebo chodit na delší procházky. Musí zde být měřitelné malé krůčky, které zapadnou do vašeho každodenního života! Například jezdit do práce na kole! Jít po schodech namísto výtahu!

Dávejte si jen krátkodobé cíle, které dokážete v pohodě zvládnout.Většinou to totiž vypadá takto: Člověk jde do fitness a udělá tam přibližně 2 - 5 tréninkových jednotek, které jsou na něj příliš. Onemocní nebo ho to úplně demotivuje a už nikdy více na trénink nepůjde ...

Dlouhodobě budeme dělat jen to, co nám dělá radost a baví nás to. Proto je velmi důležité mít i správné vnitřní nastavení Například při józe. Pokud si určíte, že za nějaký čas musíte zvládnout určité pozice nebo cvičení tak, jak jsou znázorněny v knize, nebudete mít z cvičení jógy radost! A není to pro vás není žádná odměna! Naopak, jóga se stane dalším stresovým faktorům! Dejte si cíle, které nejsou příliš těžké, ale ani příliš lehké na to, abyste je dosáhli. .

    4.Přizvěte k tomu i někoho, kdo bude na vás dohlížet nebo spojence! Promluvte Promluvte si o svém cíli s někým, kdo vám fandí nebo je vaším dobrým přítelem. Tato osoba by vás měla kontrolovat. Například ať vám každý den zavolá a zeptá se vás: "Cvičil jsi?" Když víte, že vám někdo každé ráno nebo večer zavolá, nebo že se vás někdo při snídani zeptá: "No, kolik vážíš?", Tak pak budete cvičit ještě před spaním! Nejlepší je, když se k vám kamarád i přidá, ale i kontrola přes telefon nebo Facebook bohatě stačí :-). Já s Jarem lezeme Marion dost na nervy :-). Marion velmi často například řekne: "Dala bych si zmrzlinu nebo croissant." A my se na ni podíváme a řekneme: "Co, croissant? Co, zmrzlinu?" Pohledem by nás nejraději zabila :-). Ale pak za to poděkuje …

Velmi často večer ještě řeknu: "pojď dáme si ještě venku jedno malé kolečko" ... ona řekne: "Co, víš jak je pozdě ?? a ještě k tomu i prší!" "No a ...?" je moje odpověď. "Nemusíš jít ..." A pak se mnou přece jen jde :-) ... Pochopte mě správně, na mé ženě se mi líbí každé kilo, ale ona chce zhubnout a my ji v tom podporujeme. Ona mě také podporuje zase v jiných věcech, ve kterých nejsem dobrý ...

    5. Zhromažďujte informácie k danej téme, čítajte alebo pozerajte. Navštivte semináře. Ať už je to business, meditace nebo tělo, vždy se najde něco, co se ještě můžete naučit. To zajistí 2 věci:

  1. Vyhnete se chybám, což vám ušetří hodně času a energie!
  2. Tím, že se budete zabývat tímto tématem, zůstanete motivováni !!!

    6. Poznejte lidi, kteří jsou v této oblasti dobří. Člověk se od jiných lidí naučí vždy více než z knihy! A taková osoba vám může doporučit, které knihy jsou dobré, a které ne. Co v praxi funguje a co ne. Takový člověk nebo mentor vám dokáže ušetřit spoustu času a energie! A uvidíte i to, že i on je pouze člověk s chybami a problémy. Řeknete si: "Takže, pokud to dokázal on, tak proč bych to nemohl dokázat i já ?!" Najednou se z nereálné vize stane reálný cíl. Dokážete to!

    7. Opakujte těchto 6. kroků !!! Po dvou týdnech znovu pracujte na své vizi, vytiskněte si nové fotky do své peněženky, popřemýšlejte o svém důvodu, dopište k tomu ještě jeden další důvod. Potom si naplánujte další malé kroky, promluvte si se spojenci a informujte se o možných změnách. Například už jsem dost zhubl, nyní se budu více koncentrovat na budování svalů. Takže můj spojenec se mě už nebude ptát na mou váhu, ale na to, jak se zlepšily moje výkony. Kolik kliků zvládnu ... Přečtěte si na toto téma i novou knihu a pokuste se najít někoho, kdo je v této oblasti lepší. Prostřednictvím seminářů, přednášek ...

Pavol Malenký Šport Motivácia

Foto © Pavol Malenky

Sport a hubnutí: Nezačínejte ve fitness centru, ale doma!

  • Delší procházky! Nainstalujte si aplikaci „ Stepz“ a během celého dne si počítejte kroky. Jděte na příjemnou procházku. Pak se podívejte na to, kolik kroků jste udělali. Z tohoto čísla si vypočítejte týdenní cíl. Záměrně zde nepíšu žádná čísla. To je individuální. Někdo, kdo má 70 let a mnoho nemocí, bude mít úplně jiné možnosti a cíle jako 23letá zdravá žena, která chce zhubnout ... Jednou za měsíc zvyšte svůj cíl. Když to bude pro vás už příliš snadné, tak začněte běhat.
  • Joga. Jednou denně si zacvičtePozdrav Slnku (1-krát), pak "dávku" pomalu zvyšujte. Jeden den můžete cvičit Pozdrav Slunci a v jiný den 5 Tibeťanov. Určitě to zvládne každý, jak časově, tak fyzicky! Důležité je to, abyste to dělali každý den. Počet opakování si pak zvýšíte sami od sebe, protože se budete po cvičení cítit dobře. Potřebujete na to prostor 1 x 2 metry, což má každý ... Pokud je někdo opravdu nemocný, může začít s cvičeniami od Norbekova.Trvají přibližně 10 - 15 minut a zvládne je i 80-letá žena. Při cvičení se prosím zlehka usmívejte !! Je to důležité !!!
Když budete chodit na procházky po několik měsíců nebo let, prodlužovat je a nyní i cvičíte pravidelně jógu (nezáleží na tom, jak dlouho, jde o pravidelnost !!!), můžete si k tomu přidat ještě i něco jiného. Doporučuji 3 cvičení z knihy Trénink vězně, od Paula Wade Opět k tomu nepotřebujete kromě trošku prostoru a svého těla vůbec nic! Doporučuji kliky (pokud někdo nezvládne žádné, můžete je dělat na šikmo nebo na kolenou: je to popsáno v knize!), Shyby (opět v knize jsou jednodušší varianty) a statické cviky na břicho Začněte pomalu! Jde zde opět o pravidelnost, ne o to, abyste se zničili.
Ti kteří říkají: "Ale já nemám ani těch 20 minut.", Těm řeknu, že je to výmluva! Každý má 20 minut, aby pro své tělo něco udělal. Co byste řekli někomu, kdo vám řekne, že nemá čas na to, aby se najedl a napil ... Smáli byste se. Nebude dlouho žít a nebude dlouho zdravý. S pohybem je to stejné. Jsme konstruování tak, že naše tělo potřebuje pohyb! Potřebujeme se hýbat stejně, jako potřebujeme jíst a pít. Jen rozpad těla bez pohybu nebo s příliš malým pohybem je o něco pomalejší, než bez jídla. To je všechno. Pokud opravdu máte práci, v níž pracujete 14 hodin denně, dejte výpověď! Po pár letech, se syndromem vyhoření, infarktem nebo rakovinou, tam budete muset i tak skončit! A nemusím být žádným voodoo knězem na to, abych to ve vaší budoucnosti viděl! V případě, že vaše vlastní firma toho od vás hodně vyžaduje, doporučuji knihu: Cesta k úspešnému podnikaniu. Doporučuji ji jako audioknihu, šetří to čas! Považuji za nesmysl, opakovat zde myšlenky z knihy. Zcela jasně je tam ukázána cesta, co musíte udělat na to, abyste úspěšně vedli svůj vlastní podnik a nezničili jste se přitom.

Pro motivaci se vratˇte zpět ke knize nebo k sešitu, do kterého jste si zapsali své cíle. Velmi dobře vám poslouží i tento motivační diář. Nalepte si tam fotky sportovců / sportovkyň a / nebo hollywoodských hvězd, při kterých si řeknete: "Ano, takto chci vypadat." Důležité: Nedávejte si žádné časové limity, ale vzpomeňte si vždy na to, jaký je váš fyzický cíl! Vytvořte si nástěnku snů. Pomůže vám to nezapomenout na své cíle, stejně jako vám je připomene i váš sešit s cíli!
Měj velké cíle vždy před očima a stanou se velkými činy!
Buddha

Bod 8: Umět říct NE!

77 bodů je zde podrobně popsaných, ale napadlo nás, že bychom k nim mohli dopsat ještě osmý bod. A sice, vždy když něčemu řekneme ano, řekněme ne něčemu jinému. Vždy, když chcete dosáhnout nějaký cíl, musíte být schopni říct ne někomu jinému. Zatímco sportujete, nemůžete se učit atd. Musíte si projít průběh svého dne a zeptat se sami sebe, zda určité věci, kterým věnuji svůj čas, jsou skutečně tak důležité, že tam musím být. To ještě neznamená, že člověk má zapomenout na své přátele, ale musí umět říci i ne, aby mohl říci ano jiným věcem. Pokud jste se do dnešního dne nevěnovali žádnému sportu a chcete to změnit, tak pak musíte být schopni říct ne nějaké jiné činnosti.

Zvláště, pokud jde o rodinu, či přátele nebo šéfa, si to vyžaduje i hodně odvahy. To „ne“ musí mít i smysl. Říci si.., tak nebudu chodit do práce, by byl špatný přístup. Jsou všechny činnosti skutečně tak důležité, že je musím dělat? Existuje tolik lidí, kteří při zpětném pohledu na den zjistí, že vlastně vůbec nic neudělali. Loudání a lenošení nám nic nepřináší, přesto to děláme, ale proč?

Naše Já není jen racionálně, máme i naše podvědomí a když vědomě víme, že bychom neměli kouřit, ale naše podvědomí je nevědomě proti tomu, vyhrává vždy podvědomí .

Naše podvědomí nám to říká vždy prostřednictvím obrázků a emocí. To znamená, že potřebujeme nové obrázky, nové emoce, abychom našemu podvědomí dodali odvahu na přeprogramování se. Říkám ne kouření, ale ano meditaci ... musím si nejprve představit to, co chci dosáhnout. Potřebuji nový obrázek pro moje nové Ja. Musím se ztotožnit s tímto novým obrazem sebe sama a spojit se s ním. Pokud k tobě přijde kamarád a nabídne ti cigaretu, pak musíš říct: "Ne, jsem nekuřák." Jako první si musíte představit, že je to už pravda, že jste nekuřák, aby to fungovalo, protože jinak budete dělat to, co jste vždý dělali. Potom sáhnete po cigaretě. Kvůli stresu nebo něčemu podobnému ... "Nechci cigaretu, já jsem nekuřák." "Dnes se s tebou nebo s vámi nemohu setkat, jdu do fitka." Musí vám být jasné, co chcete a proč to chcete a přitom vám pomůže meditace, vizualizace a hypnóza.

Header obrázek Jak dosáhnout své cíle: , Zhubnout pravidelně sportovat. iStockPhoto.com I pmalenky I LuckyBusiness

Meditace .MP3

Prvá meditace

Meditace pro začátečníky i pokročilé .mp3 je dlouhá 17 minut a je vhodná zejména pro první meditace.

Na začátku je meditativní kytara s úvodem, který vysvětluje, co je to meditace. Potom následuje druhá část s dalším kytarovým doprovodem s afirmace.

Afirmace jsou myšlenkové vzorce, jejichž prostřednictvím vytváříme naše každodenní pozitivní prožitky a upevňujeme nové pozitivní myšlenkové vzorce .

Poté následuje hluboká relaxace s koláží různých zvuků přírody ... Užijte si to! A krásné meditace.

"Život člověka je to, co z něho udělají jeho myšlenky."

Hudba a slova jsou sice zvuky, ale prostřednictvím nich je možné vytvořit i ticho, klid a pohodu. Naučit se meditovat je velmi snadné. Nechte se jen vést.

V této meditaci je obsaženo 30 let našich zkušeností s meditacemi, hypnózou a tranše!

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?


Na problému pracujeme magicky tak dlouho, dokud není vyřešen. Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu. Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Magie a meditace

Centrum bílé magie

Přijďte do našeho chrámu bílé magie v Kassli. Prociťte hluboký mír těchto prostor, najděte zde ztracenou rovnováhu.

Weiße Magie
Mgr.Janka Čermáková
John-F.Kennedy Straße 27b
34128 Kassel
Hessen, Germany
Mobil DE: +49 160 95813493

Mobil: +491 57 30 96 91 72
bilamagie@me.com